Napsali o nás...

 

Z rozhlasových vln...

 

21. a 22. 3.2015 Vysílání Českého rozhlasu České Budějovice

DS Rarášek - pohádka O chytrém Honzovi

 

21. 3. 2015 pořad Fontána:

Divadelní soubor Rarášek nacvičuje novou pohádku. Už zítra (22. 3.2015) ji zahraje v Prachaticích. Na zkoušku se za prachatickým Raráškem podíváme už po písničce. Absolventi a žáci Střední pedagogické školy v Prachaticích a studenti vysokých škol se baví divadlem. Spojil je divadelní soubor Rarášek, se kterým pro letošní rok připravují novou hru. Zkoušky pohádky "O chytrém Honzovi"gradují právě dnes odpoledne. Už zítra (22. 3.) totiž Rarášek vystoupí v Prachaticích na přehlídce představení pro děti.

 

{tx_mp3gallery}audio/divadlochytryhonza.mp3{/tx_mp3gallery} 

 

22. 3.2015 ve zprávách:

Soubor Rarášek zakončí divadelní přehlídku v Prachaticích. Přehlídku divadelních představení pro děti zakončí v Prachaticích domácí soubor Rarášek. Absolventi a žáci Střední pedagogické školy v Prachaticích a studenti vysokých škol nastudovali pohádku O chytrém Honzovi. Jeho soupeřem bude na jevišti prachatického divadla drak Kvadrát. Má čtyři hlavy a každá bude chtít jednu princeznu, popsal představitel draka Jan Pichler. PT-Pichler-pohádka-drak Pohádka O chytrém Honzovi začne v městském divadle v Prachaticích dnes (22. 3.) v 15 hodin. Která soutěžní pohádka se dětem nejvíce líbila, oznámí porota na slavnostním vyhlášení přehlídky Štít 26. března.

 

{tx_mp3gallery}audio/pichlerdrak.mp3{/tx_mp3gallery}

Vzkazy

 

Vzkaz od Hanky Svítivé - bývalé členky DS Rarášek - 30.3.2011

Moc Vás zdravím a všem Raráškům držím palce, ať to v pátek vyjde. Jako včera vidím ten večer v klubovně na intru, když jsme vymýšleli, jak se bude náš soubor jmenovat a dnes je Rarášek tam kde je, za to moc díky. Fotky vypadají úžasně, tak to v reálu musí být podívaná. Často na Vás myslím a věřím, že se máte všichni fajn. 
Mám Vás pořád v srdíčku, mějte se krásně a díky, Hanka.

Free live stats and visitor counter for Joomla, Wordpress, Drupal, Magento and Prestashop